Ana Sayfa » Tatile çıkarken bakım ürünlerinizi almayı unutmayın!

Share This Post

iş hayatı / Serbest Kategori

Tatile çıkarken bakım ürünlerinizi almayı unutmayın!

Tatile çıkarken bakım ürünlerinizi almayı unutmayın!

Yaz tatiline giderken bavulunuz ne kadar büyük olursa olsun eşya sığdırmakta zorlanabilirsiniz. Tüm güzellik ve bakım ürünlerinizi yanınıza almak istemiyorsanız, ihtiyacınız olacak önemli bakım ürünlerinizi hatırlatmak istiyoruz.

Saç Maskesi
Saçınız deniz ve havuz suyundan yıpranacağı için kuru bir görüntü oluşturabilir. Saçınıza uygun olan saç kremini almayı unutmayın. Seçeceğiniz saç kremi yoğun nemlendirme özelliğine sahip olmalıdır.

Güneş Kremi
Tatil çantasının en önemli bakım ürünü olan güneş kreminiz mutlaka yüksek koruma özelliği sağlıyor olmalıdır. Güneşin daha fazla etki ettiği bölgelerde cildiniz şok etkisi ile çok daha fazla tahriş olabilir. Cilt yanıkları oluşabilir.

Güneş Sonrası Krem Yada Losyon
Güneşe maruz kalmadığınız zamanlarda da mutlaka güneşten kuruyan cildinizi nemlendirmeniz gerekir. Bu ürünler güneşin yıpratıcı etkilerini karşı üretildikleri için normal nemlendiriciden daha fazla etki gösterir. Losyonların diğer bir özelliği ise cildinize doğal bir ışıltı vermesidir.

Saç Köpüğü
İşe yada okula giderken saçınıza maşa yapıyor olabilirsiniz ancak sıcak bir yaz tatilinde bunun için zamanınız olmayabilir. Saçınıza hızlı şekil vermenizi sağlayacak küçük bir saç köpüğünü yanınıza almanızda fayda var.

E Vitamini İçeren Nemlendirici
E vitamini cildin onarılmasına yardımcı olur. Soyulan yada tahriş olan cilde bakım yapar. Tatilde gün içerisinde uygulamaya çalışın.

Yanık Kremi
Güneşe karşı hassas bir cilde sahip olsanızda yanınıza tedbir amaçlı yanık kremi almayı ihmal etmeyin. Çocuğunuz ile tatile çıktığınızda işinize yarayabilir.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>